HŘIŠTĚ, POVRCHY A OBUV MUŽSTEV Okresní přebor /roč.2012-2013/podzim

26.08.2012 20:35

HŘIŠTĚ, POVRCHY A OBUV MUŽSTEV  OP/roč.2012-2013/podzim/

• TJ SOKOL TRAFO Padochov- hřiště:Padochov/sokolovna/-prosívka,obuv: sálovky, turfy,lité a gumotextilní kopačky.
  • FC SOKOL Neslovice - hřiště: Neslovice/u golfového hřiště-Ve žlebě/-prosívka, obuv: sálovky, turfy,lité a gumotextilní kopačky.
  • DREAM TEAM Budkovice-hřiště:Budkovice/velké fot.hřiště/-tráva, obuv: sálovky, turfy, lité a gumotextilní kopačky.
  • SK Veselka-hřiště:Veselka -tráva, obuv:sálovky, turfy,lité a gumotextilní kopačky.
  • PITCHPUNTI Ivančice- hřiště:Ivančice-Letkovice/u řeky/  -prosívka, obuv: sálovky, turfy,lité a gumotextilní kopačky.
  • FC Rokytná- hřiště: Rakšice(M.Krumlov)/u Sokolovny/-umělý povrch, obuv: sálová a turfová obuv.
  • FC Kratochvilka- hřiště:Kratochvilka(za zem.družstvem)-písek+prosívka, obuv:sálovky,turfy,lité a gumotextilní kopačky.
  • FC AB Střelice- Střelice(školní hala)  = sálová obuv !!!.
  • AC Tetčice -hřiště:Tetčice(za sokolovnou)-písek+ prosívka, obuv: sálovky,turfy,lité a gumotextilní kopačky.
  • FC Bratčice- hřiště:Bratčice(za potokem)-umělý povrch-Sálová obuv a turfy, v případě deště přesunutí na písek a prosívka, obuv: sálovky, turfy, lité a gumotextilní kopačky (toto hřiště je ve stejném areálu, proto sebou obuv na oba typy povrchů.
  • Žaves Nebovidy- hřiště:Nebovidy(na kopci)-písek+ prosívka, obuv: sálovky,turfy,lité a gumotextilní kopačky.
  • Remos Oslavany- Oslavany(školni hřiště)umělý povrch=sálová a turfová obuv!!!
  • V případě deštivého počasí se turnaj přesune vedle fotbalového stadionu Oslavany z umělého na přírodní povrch(prosívka)-proto sebou  obuv na oba povrchy!!!
  • Sokol Syrovice- hřiště: Syrovice(býv.fot.hřiště-za sokolovnou)-přírodní tráva, obuv: sálovky,turfy,lité a gumotextilní kopačky.
  • MSC Jablíčko Letkovice- hřiště Letkovice(u chemontu)-prosívka,písek , obuv: sálovky,turfy,lité a gumotextilní kopačky.

• OBUV:

I když v pravidlech futsalu je toto ustanovení zakotveno,připomínám že kopačky se šroubovacími kolíky jsou pro futsal na venkovních hřištích (písek,tráva,prosívka,umělý povrch  apod.) Z A K Á Z Á N Y!!!

Také na umělých površích se N E S M Í hrát s litými a gumotextilními kopačkami(jen tarfy a sálovky) .

• MÍČE:

Míč pro OP je jen č.4(viz. soutěž. řád) se sníženým odskokem na površích (tráva, prosívka, písek, umělý povrch i umělá tráva) !!!

Míč (minimálně jeden) se sníženým odskokem  M U S Í mít k utkání KAŽDÉ mužstvo(viz. soutěž. řád)!!!

Rozhodčí budou na toto dodržování obzvlášť dohlížet a kontrolovat!!!