Okresní přebor Brno-venkov

01.09.2011 00:59

Složení OP Brno-venkov

Do OP Brno-venkov se přihlásilo 11 mužstev, do 1.třídy 9 mužstev. Mužstvo Silůvek postoupilo do Kraje, nikdo z 1.třídy nechtěl postoupit, nové mužstvo se nepodařilo sehnat.
     Takže Vám zasílám rozlosování v 11 týmech. Byly vytvořeny, tyto dvojice: Remos -Kratochvilka, Arsenal - United, Syrovice - Bratčice, Moravany - Střelice, Nebovidy -Tetčice a samo zůstalo MSC Jablíčko.

Takže když se na to rozlosování podíváte, zjistíte, že v žádném kole nebude 5 zápasů. V kolech, kde hraje MSC jsou vždy 3 zápasy, jinak jsou všude 4. Vzájemné dohrávky dvojic, tak jako tomu bylo v minulých ročnících, se již nebudou domlouvat, protože tyto dohrávky jsou vždycky v kole, kde hraje MSC (tedy kola o 3 zápasech, včetně dohrávky).

1) TERMÍNY OP:    - 1.kolo - sobota 3.9
                                    - 2.kolo - sobota 17.9.