Posilovna - vybavení a využití

 

Klíče a permanentky do posilovny můžete dostat v provozních hodinách 9:00 - 20:00 u:

 

Otevírací doba se může lišit dle aktuálních vládních nařízení!

 

 • Aleš Čížek: 728 218 943            (spíše v odpoledních hodinách od cca 16:00)
 • ( v případě, kdy nebude možné se dovolat, zašlete sms)
 
Provozní řád posilovny můžete stáhnout ZDE.
Ceník ZDE.
 

Posilovna je vybavena:

 

0. Crossový trenažér Rivo P (magnetický trenažér s programy)


 

Magnetický crosstrenažér KETTLER RIVO P nové řady KETTLER Advantage je vybaven 12 tréninkovými programy, pamětí pro uložení dat 4 osob, dokonalou ergonomií všech ovládacích prvků a vysoce kvalitním kloubovým spojením. Konstrukce je dostatečně robustní a poskytuje tak kvalitní a efektivní trénink i vyšším osobám. Crosstrenažér zároveň představuje osvědčený nástroj při hubnutí a získávání fyzické kondice, jelikož umožňuje posilování všech hlavních svalových partií najednou, a to bez zvýšené zátěže kloubů. Bezpečný trénink, šetrný ke kolenním kloubům, je zaručen díky plynulému eliptickému pohybu nášlapných ploch.


Pro koho je crosstrenažér vhodný

Crossový trénink se jakožto univerzální aerobní cvičení hodí v podstatě pro všechny, kdo chtějí trénovat bez specializace na určitý styl tréninku či zaměření na konkrétní svalové partie. Crosstrenažér KETTLER RIVO P ocení především uživatelé, kteří vyžadují přirozený průběh tréninku, dostatečný rozsah zátěže a možnost volby tréninkového programu. Z hlediska kondice a fyzické zdatnosti je vhodný jak pro začátečníky, tak pro aktivní sportovce bez ohledu na výšku postavy. Crossový trenažér nabízí velmi pohodlný a rozmanitý trénink, a je tak jedním z nejoblíbenějších přístrojů pro domácí fitness.


Speciální funkce crosstrenažéru KETTLER RIVO P

 • Pulsem řízené programy s možností volby cílové kardiozóny. Tréninkový mód umožňuje výpočet cílové hodnoty tepu na základě věku a podle zvolené kardiozóny Fat/Fit (spalování tuků / posilování). Na základě stanovené cílové hodnoty a aktuální tepové frekvence pak inteligentní program ovlivňuje průběh tréninku dávkováním zátěže, a udržuje tak optimální tréninkové tempo.
 • Stabilní konstrukce ze značkové oceli. Ocelový rám umožňuje zatížení 130 kg, díky výškovému vyrovnání nerovností podlahy je konstrukce velmi stabilní. Pevná kolečka zajišťují pohodlnou manipulaci a snadné přesouvání po místnosti.
 • Vysoce kvalitní kloubové spoje. Veškerá kloubová spojení a středová složení jsou osazena kvalitními průmyslovými ložisky SKF, která zajišťují dlouhou životnost trenažéru.


Další parametry crosstrenažéru KETTLER RIVO P

 • Tréninkový počítač. Přehledný LCD displej s podsvícením a 7 permanentně zobrazovanými funkcemi. Měří čas, rychlost, tréninkovou vzdálenost (včetně celkového počtu ujetých km), puls, frekvenci šlapání a spotřebu energie. Optický varovný signál při překročení horní hranice pulsu. Vyhodnocení vydýchávacího pulsu včetně stanovení kondiční známky 1-6.
 • Paměť pro ukládání osobních dat. Paměť pro osobní data 4 osob. Osobní profil zahrnuje definici dat (váha, věk a pohlaví), kterých se využívá pro výpočet vynaložené energie a určování kardiozón.
 • Programové vybavení. Celkem 12 programů, z toho 6 × program se zátěžovým profilem, 4 × uživatelsky nastavitelný program se zátěžovým profilem, 1 × pulsem řízený program (Fat/Fit). Možnost předvolby cílových hodnot pro čas, vzdálenost, spotřebu energie a kardiozóny (Fat/Fit).
 • Foliovaný displej a klávesnice počítače. Ochrana zařízení před agresivním potem.
 • Magnetický brzdný systém ovládaný servomotorem. Plynulá regulace brzdného odporu závisle na otáčkách, brzdný systém s tichým chodem. Digitální údaj o zátěži v rozmezí 1-16 stupňů se zobrazuje přímo na displeji.
 • Tichý převodový systém. Kloubová spojení jsou osazena výkyvnými průmyslovými ložisky SKF, energie vynaložená na šlapání se převádí do setrvačníku za pomoci plochého průmyslového řemenu s podélným drážkováním. Setrvačník o hmotnosti 14 kg je kalibrován proti kmitu, poměr otáček střed/setrvačník je 1:11.
 • Vybavení trenažéru. Ergonomicky tvarované kyvné páky, dodatečné držadlo uprostřed s dlaňovými senzory pro snímání pulsu a intenzivní trénink dolní poloviny těla, kolečka pro manipulaci (umístěná vpředu), mechanismus vyrovnávání nerovností podlahy (vzadu).
 • Elektronické měření pulsu. Prostřednictvím dlaňových senzorů (součástí), ušní upínkou  nebo bezdrátovým hrudním pásem (volitelné příslušenství), který měří s přesností EKG.
 • Napájení trenažéru. Síťový přípojka: 230 V / 50 Hz.
 • Minimální nároky na prostor. Rozměry po sestavení (d × š × v): 150 × 68 × 169 cm.


Trénink na crosstrenažéru - posilované partie a vliv na zdraví
horní polovina těla: hrudník, ramena, záda, paže
dolní polovina těla: hýždě, stehna, lýtka


Tréninkem na crossovém trenažéru se příjemným způsobem procvičují všechny svalové skupiny (s výjimkou břicha) a přitom jsou eliminovány takzvané mrtvé body, což znamená nezatěžování kolen. Díky eliptickému pohybu nášlapných ploch umožňuje crosstrenažér KETTLER RIVO P komplexní a velmi účinné posilování srdečního oběhu a všech svalových skupin bez zvýšeného zatěžování kloubů, čímž se trénink stává vhodným i pro osoby s kloubními problémy. Cvičení na crossovém trenažéru je v kombinaci s pulsním programem rovněž výborným nástrojem na spalování tuků a budování svalové hmoty.


Použité technologie
magnetický brzdný systém ovládaný servomotorem, výkyvná ložiska SKF, dlaňové senzory pro měření tepu
 

 

1. Spinningová kola Kettler GIRO S


Manuál - funkce a obsluha trenažerového počítače

 

Cyklistický trenažér pro indoor cycling

Cyklotrenažér je vyhledávaným řešením pro pravé vyznavače cyklistiky, mimo jiné také proto, že jde o spolehlivou alternativu jízdního kola například při nepřízni počasí nebo nedostatku volného času.

Speciální funkce cyklotrenažéru GIRO S

 • Stabilní cyklistický rám ze značkové oceli. Konstrukce a ergonomie rámu vychází z dispozic skutečného závodního jízdního kola. Konstrukční přednosti činí z trenažéru mnohem praktičtější řešení než kupříkladu dávno překonaný trénink na válcích.

Další parametry cyklotrenažéru GIRO S

 • Tréninkový počítač. Přehledný LCD displej měří čas, rychlost, tréninkovou vzdálenost, puls, frekvenci šlapání a spotřebu energie. Vyhodnocení vydýchávacího pulsu včetně stanovení kondiční známky 1-6.  Možnost předvolby cílových hodnot.
 • Foliovaný displej a klávesnice počítače. Nepropustná ochrana zařízení před agresivním potem.
 • Čelisťový brzdný systém s tichým chodem. Plynulá regulace bez uvedení stupně zátěže.
 • Tichý převodový systém. Šlapací střed osazen průmyslovými ložisky SKF, masivní kliky s klipsy. Energie vynaložená na šlapání se převádí do setrvačníku za pomoci speciálního plochého průmyslového řemenu s podélným drážkováním. Setrvačník o hmotnosti 18 kg je kalibrován proti kmitu, poměr otáček střed/setrvačník je 1:8. Celý převodový systém je konstruován tak, aby bez prosmeknutí přenesl maximální možnou zátěž i při záběru vestoje.
 • Vybavení trenažéru. Cyklistické sedlo s možností rychlého výškového a horizontálního posuvu, sportovní řídítka s nastavitelnou výškou, pedály s klipsy, praktický držák na lahev s nápojem, kolečka pro manipulaci (umístěná vpředu), mechanismus vyrovnávání nerovností podlahy (vzadu).
 • Elektronické měření pulsu. Prostřednictvím ušní upínky (součástí) nebo bezdrátovým Cardio Puls Setem, který měří s přesností EKG (volitelné příslušenství).

Trénink na cyklotrenažéru - posilované partie a vliv na zdraví

 • dolní polovina těla: hýždě, stehna, lýtka
 • horní polovina těla: záda

Jízda na cyklotrenažéru GIRO S umožňuje posílit především lýtka, stehna, ale i hýždě (při pozici vestoje) a podélné zádové svalstvo (při zalehnutí). Tento typ tréninku tak umožňuje komplexní posilování všech svalových partií dolních končetin, a je proto vhodný jak pro udržování kondice a spalování tuků, tak také jako prevence zdravotních komplikací.

 

2. Běžecký trenažér MARATHON TX 3


 

Manuál - funkce a obsluha běžícího pásu

Běžecká plocha s rozměry 140 × 51 cm vyhovuje i vyšším běžcům s dlouhým krokem a je vhodná také pro intenzivní domácí nebo vrcholový trénink. Silný motor s maximálním výkonem 6,3 PS spolu s nízkou hlučností a precizním elektronickým řízením motoru SRS umožňují i ambiciózním sportovcům do 150 kg dosáhnout svých cílů. KETTLER MARATHON TX 3 má možnost plynulého elektronického nastavení stupně stoupání od 0,8 do 12 stupňů a rychlosti běhu až do 18 km/h. Systém permanentní kontroly rychlosti vyhodnocuje skutečný stav rychlosti a v závislosti na zjištěných údajích upravuje potřebný výkon motoru. Nedochází tak k rozdílům v závislosti na hmotnosti trénující osoby.

Přehledný multifunkční tréninkový počítač s intuitivním ovládáním včetně konzole voleb rychlosti a stoupání obsahuje 11 programů (různých profilů) - mezi nimi také programy cílových srdečních frekvencí. Hodnoty srdečního tepu lze měřit dlaňovými senzory nebo bezdrátovým přenosem pomocí hrudního pásu POLAR, jenž měří s přesností EKG.

Běžecké pásy řady KETTLER MARATHON TX mají zabudován propracovaný ochranný mechanismus. Zařízení se automaticky vypne v mimořádných případech, jako je například vysoké napětí, aby zabránilo poškození drahých komponentů. Běžecký pás se také automaticky vypíná při závadě na některých důležitých komponentech, aby chránil trénujícího před zraněním. Součástí je bezpečností prvek ve formě magnetického klíče v případě rychlého zastavení.

 

3. Leg-press + hacken dřep IF – LPHS

 

 

 • Stroj vytvořen pro celkové procvičení nohou při maximálním komfortu;
 • Stroj je konstruován pro největší možnou úsporu místa
 • Úhlově polohovací opěra nohou;
 • Madla pro zpevnění pozice při cvičení;
 • Snadné ovládání a přepínání z leg pressu do hack dřepu;
 • Trny na zátěžové kotouče 50mm;
 • Výborné i pro trénink lýtek.


4. Horní a spodní kladka IF –LATM

 

 

 • Posilovací stroj na zádové svalstvo;
 • Snadno sklopitelná podložka pod chodidla slouží jako opěra nohou pro cvičení se spodní kladkou;
 • Nastavitelná výška zarážky pro stehna;
 • Trny na zátěžové kotouče - 25mm;
 • Adaptér horní a spodní kladky je součástí dodávky stroje.


5. Polohovací lavice IF -FID


 • Tréninková lavice pro cviky s jednoručkami
 • Robustní provedení zajišťující velkou stabilitu
 • Standartní provedení umožňuje plynulé na sobě nezávislé nastavení sklonu sedáku i opěradla
 • Rychlá a snadná manipulace, nastavení sedadla (3 pozice) nastavení opěry zad (6 pozic) pro optimální pozici při tréninku
 • Nastavitelný válec - opěra nohou
 • Stabilní konstrukce s kvalitním polstrováním pro maximální komfort při cvičení a pro trénink s vysokými hmotnostmi
 • Přepravní kolečka pro snadný transport lavice
   

6. Posilovací lavice HG 2073
 

 

 • Polohovací lavice se stojanem na velkou činku
 • Lavice může jít i do negativního sklonu (hlavou dolů)
 • Stojan na činku výškově stavitelný

Cviky:

 • Bench press v různých úhlech
 • Tlaky na ramena
 • Zadní část stehenního svalu – zakopávání
 • Scottova lavice na biceps
 • Extenze kvadricepsů-předkopávání
 • Škála cviků se dá rozšířit použitím jednoručních činek

Maximální váha činky : 200kg

Maximální hmotnost uživatele : 130kg

 

7. Monobloky 5-35 kg

 

 Jedná se o pevné činky,které jsou složeny ze stříbrné (niklované) žerdi a černých kovových kotoučů.Na každé čince je potisk s hmotností,pro snadnou orientaci na stojanu.


8. Jednoruční činky nakládací 45 kg

 • lze upravovat hmotnosti,podle potřeby sundáním,nebo přidáním závaží